WK vrouwen 2019 speelschema en uitslagen

WK Speelschema posterHieronder ziet u het volledige speelschema van het WK 2019. Meer informatie over de speelsteden en stadions kunt u hier bekijken -> WK 2019 – Speelsteden en stadions

WK Vrouwen 2019 speelschema posters
WK.nl biedt unieke WK 2019 speelschema posters aan. Laat zien dat jouw bedrijf achter onze leeuwinnen staat en bestel uw WK speelschema posters met eigen logo en slogan op WK.nl. Klik op de afbeelding van de poster of op deze link om de posters te bekijken en te bestellen.

Punten en standen in de groepen
Klik hier om de punten en de standen in de groepsfase te bekijken. De uitslagen van de wedstrijden in de groepen staan in onderstaand speelschema.

Groepsfase

Groep A

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
7-6-2019 21:00 Parijs Frankrijk Zuid-Korea
8-6-2019 21:00 Reims Noorwegen Nigeria
12-6-2019 15:00 Grenoble Nigeria Zuid-Korea
12-6-2019 21:00 Nice Frankrijk Noorwegen
17-6-2019 21:00 Rennes Nigeria Frankrijk
17-6-2019 21:00 Reims Zuid-Korea Noorwegen

 

Groep B

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
8-6-2019 15:00 Rennes Duitsland China
8-6-2019 18:00 Le Havre Spanje Zuid-Afrika
12-6-2019 18:00 Valenciennes Duitsland Spanje
13-6-2019 21:00 Parijs Zuid-Afrika China
17-6-2019 18:00 Le Havre China Spanje
17-6-2019 18:00 Montpellier Zuid-Afrika Duitsland

 

Groep C

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
9-6-2019 13:00 Valenciennes Australië Italië
9-6-2019 15:30 Grenoble Brazilië Jamaica
13-6-2019 18.00 Montpellier Australië Brazilië
14-6-2019 18:00 Reims Jamaica Italië
18-6-2019 21:00 Grenoble Jamaica Australië
18-6-2019 21:00 Valenciennes Italië Brazilië

 

Groep D

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
9-6-2019 18:00 Nice Engeland Schotland
10-6-2019 18:00 Parijs Argentinië Japan
14-6-2019 15:00 Rennes Japan Schotland
14-6-2019 21:00 Le Havre Engeland Argentinië
19-6-2019 21:00 Nice Japan Engeland
19-6-2019 21:00 Parijs Schotland Argentinië

 

Groep E

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
10-6-2019 21:00 Montpellier Canada Kameroen
11-6-2019 15:00 Le Havre Nieuw-Zeeland Nederland
15-6-2019 15:00 Valenciennes Nederland Kameroen
15-6-2019 21:00 Grenoble Canada Nieuw-Zeeland
20-6-2019 18:00 Montpellier Kameroen Nieuw-Zeeland
20-6-2019 18:00 Reims Nederland Canada

 

Groep F

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
11-6-2019 18:00 Rennes Chili Zweden
11-6-2019 21:00 Reims Verenigde staten Thailand
16-6-2019 15:00 Nice Zweden Thailand
16-6-2019 18:00 Parijs Verenigde Staten Chili
20-6-2019 21:00 Le Havre Zweden Verenigde Staten
20-6-2019 21:00 Rennes Thailand Chili

 

Achtste finales

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
22-6-2019 17:30 Grenoble 1B 3ACD
22-6-2019 21:00 Nice 2A 2C
23-6-2019 17:30 Valenciennes 1D 3BEF
23-6-2019 21:00 Le Havre 1A 3CDE
24-6-2019 18:00 Reims 2B 1F
24-6-2019 21:00 Parijs 2F 2E
25-6-2019 18:00 Montpellier 1C 3ABF
25-6-2019 21:00 Rennes 1E 2D

 

Kwartfinales

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
27-6-2019 21:00 Le Havre W37 W39
28-6-2019 21:00 Parijs W40 W41
29-6-2019 15:00 Valenciennes W43 W44
29-6-2019 18:30 Rennes W38 W42

 

Halve finales

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
2-7-2019 21:00 Lyon W45 W46
3-7-2019 21:00 Lyon W47 W48

 

Wedstrijd om de 3de plek

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
6-7-2019 17:00 Nice L49 L50

 

Finale

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
7-7-2019 17:00 Lyon W49 W50