WK 2018 – Speelschema en uitslagen

Aangezien momenteel de kwalificaties voor het WK nog in volle gang zijn, zijn de poules nog niet bekend. Op 1 december 2017 zal de loting plaatsvinden en wordt bekend welke landen in de poulefase tegen elkaar gaan strijden.

Hieronder ziet u het volledige speelschema van het WK 2018. Meer informatie over de speelsteden en stadions kunt u hier checken -> WK 2018 – Speelsteden en stadions

Groepsfase 

Poule A 

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
14-06-2018 17.00 uur Moskou (Loezjniki) Rusland Saoedi-Arabië
15-06-2018 14.00 uur Jekaterinenburg Egypte Uruguay
19-06-2018 20.00 uur Sint-Petersburg Rusland Engeland
20-06-2018 17.00 uur Rostov a/d Don Uruguay Saoedi-Arabië
25-06-2018 16.00 uur Samara Uruguay Rusland
25-06-2018 16.00 uur Volgograd Saoedi-Arabië Egypte

 

Poule B 

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
15-06-2018 17.00 uur Sint-Petersburg Marokko Iran
15-06-2018 20.00 uur Sotsji Portugal Spanje
20-06-2018 14.00 uur Moskou (Loezjniki) Portugal Marokko
20-06-2018 20.00 uur Kazan Iran Spanje
25-06-2018 20.00 uur Saransk Spanje Marokko
25-06-2018 20.00 uur Kaliningrad Iran Portugal

 

Poule C 

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
16-06-2018 12.00 uur Kazan Frankrijk Australië
16-06-2018 18.00 uur Saransk Peru Denemarken
21-06-2018 14.00 uur Jekaterinenburg Denemarken Australië
21-06-2018 17.00 uur Samara Frankrijk Peru
26-06-2018 16.00 uur Moskou (Loezjniki) Denemarken Frankrijk
26-06-2018 16.00 uur Sotsji Australië Peru

 

Poule D 

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
16-06-2018 15.00 uur Moskou (Spartak) Argentinië IJsland
16-06-2018 21.00 uur Kaliningrad Kroatië Nigeria
21-06-2018 20.00 uur Nizjni Novgorod Argentinië Kroatië
22-06-2018 17.00 uur Volgograd Nigeria IJsland
26-06-2018 20.00 uur Sint-Petersburg IJsland Kroatië
26-06-2018 20.00 uur Rostov a/d Don Nigeria Argentinië

 

Poule E 

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
17-06-2018 14.00 uur Samara Costa Rica Servië
17-06-2018 20.00 uur Rostov a/d Don Brazilië Zwitserland
22-06-2018 14.00 uur Sint-Petersburg Brazilië Costa Rica
22-06-2018 20.00 uur Kaliningrad Servië Zwitserland
27-06-2017 20.00 uur Moskou (Spartak) Servië Brazilië
27-06-2017 20.00 uur Nizjni Novgorod Zwitserland Costa Rica

 

Poule F 

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
17-06-2018 17.00 uur Moskou (Loezjniki) Duitsland Mexico
18-06-2018 14.00 uur Nizjni Novgorod Zweden Zuid-Korea
23-06-2018 17.00 uur Sotsji Zuid-Korea Mexico
23-06-2018 20.00 uur Rostov a/d Don Duitsland Zweden
27-06-2017 16.00 uur Kazan Zuid-Korea Duitsland
27-06-2017 16.00 uur Jekaterinenburg Mexico Zweden

 

Poule G

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
18-06-2018 17.00 uur Sotsji België Panama
18-06-2018 20.00 uur Volgograd Tunesië Engeland
23-06-2018 14.00 uur Moskou (Spartak) België Tunesië
24-06-2018 14.00 uur Nizjni Novgorod Engeland Panama
28-06-2017 20.00 uur Kaliningrad Engeland België
28-06-2017 20.00 uur Saransk Panama Tunesië

 

Poule H 

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
19-06-2018 14.00 uur Moskou (Spartak) Colombia Japan
19-06-2018 17.00 uur Saransk Polen Senegal
24-06-2018 17.00 uur Jekaterinenburg Japan Senegal
24-06-2018 20.00 uur Kazan Polen Colombia
28-06-2017 16.00 uur Volgograd Japan Polen
28-06-2017 16.00 uur Samara Senegal Colombia

 

Achtste finales

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
30-06-2018 16.00 uur Kazan
30-06-2018 20.00 uur Sotsji
01-07-2017 16.00 uur Moskou (Loezjniki)
01-07-2017 20.00 uur Nizjni Novgorod
02-07-2017 16.00 uur Samara
02-07-2017 20.00 uur Rostov a/d Don
03-07-2017 16.00 uur Sint-Petersburg
03-07-2017 20.00 uur Moskou (Spartak)

 

Kwartfinales

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
06-07-2018 16.00 uur Nizjni Novgorod
06-07-2018 20.00 uur Kazan
07-07-2017 16.00 uur Samara
07-07-2017 20.00 uur Sotsji

 

Halve finales 

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
10-07-2018 20.00 uur Sint-Petersburg
11-07-218 20.00 uur Moskou (Loezjniki)

 

Troostfinale

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
14-07-2018 16.00 uur Sint-Petersburg

 

Finale 

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
15-07-2018 17.00 uur Moskou (Loezjniki)

 

Foto: Pro Shots