WK 2018 – Speelschema en uitslagen

Aangezien momenteel de kwalificaties voor het WK nog in volle gang zijn, zijn de poules nog niet bekend. Op 1 december 2017 zal de loting plaatsvinden en wordt bekend welke landen in de poulefase tegen elkaar gaan strijden.

Hieronder ziet u het volledige speelschema van het WK 2018. Meer informatie over de speelsteden en stadions kunt u hier checken -> WK 2018 – Speelsteden en stadions

Groepsfase 

Poule A

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
14-06-2018 17.00 uur Moskou (Loezjniki) Rusland Saoedi-Arabië 5 – 0
15-06-2018 14.00 uur Jekaterinenburg Egypte Uruguay 0 – 1
19-06-2018 20.00 uur Sint-Petersburg Rusland Egypte 3 – 1
20-06-2018 17.00 uur Rostov a/d Don Uruguay Saoedi-Arabië 1 – 0
25-06-2018 16.00 uur Samara Uruguay Rusland 0 – 3
25-06-2018 16.00 uur Volgograd Saoedi-Arabië Egypte 2 – 1

 

Poule B

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
15-06-2018 17.00 uur Sint-Petersburg Marokko Iran 0 – 1
15-06-2018 20.00 uur Sotsji Portugal Spanje 3 – 3
20-06-2018 14.00 uur Moskou (Loezjniki) Portugal Marokko 1 – 0
20-06-2018 20.00 uur Kazan Iran Spanje 0 – 1
25-06-2018 20.00 uur Saransk Spanje Marokko 2 – 2
25-06-2018 20.00 uur Kaliningrad Iran Portugal 1 – 1

 

Poule C

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
16-06-2018 12.00 uur Kazan Frankrijk Australië 2 – 1
16-06-2018 18.00 uur Saransk Peru Denemarken 0 – 1
21-06-2018 14.00 uur Jekaterinenburg Denemarken Australië 1 – 1
21-06-2018 17.00 uur Samara Frankrijk Peru 1 – 0
26-06-2018 16.00 uur Moskou (Loezjniki) Denemarken Frankrijk 0 – 0
26-06-2018 16.00 uur Sotsji Australië Peru 0 – 2

 

Poule D

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
16-06-2018 15.00 uur Moskou (Spartak) Argentinië IJsland 1 – 1
16-06-2018 21.00 uur Kaliningrad Kroatië Nigeria 2 – 0
21-06-2018 20.00 uur Nizjni Novgorod Argentinië Kroatië 0 – 3
22-06-2018 17.00 uur Volgograd Nigeria IJsland 2 – 0
26-06-2018 20.00 uur Sint-Petersburg IJsland Kroatië 1 – 2
26-06-2018 20.00 uur Rostov a/d Don Nigeria Argentinië 1 – 2

 

Poule E

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
17-06-2018 14.00 uur Samara Costa Rica Servië 0 – 1
17-06-2018 20.00 uur Rostov a/d Don Brazilië Zwitserland 1 – 1
22-06-2018 14.00 uur Sint-Petersburg Brazilië Costa Rica 2 – 0
22-06-2018 20.00 uur Kaliningrad Servië Zwitserland 1 – 2
27-06-2018 20.00 uur Moskou (Spartak) Servië Brazilië 0 – 2
27-06-2018 20.00 uur Nizjni Novgorod Zwitserland Costa Rica 2 – 2

 

Poule F

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
17-06-2018 17.00 uur Moskou (Loezjniki) Duitsland Mexico 0 – 1
18-06-2018 14.00 uur Nizjni Novgorod Zweden Zuid-Korea 1 – 0
23-06-2018 17.00 uur Sotsji Zuid-Korea Mexico 1 – 2
23-06-2018 20.00 uur Rostov a/d Don Duitsland Zweden 2 – 1
27-06-2018 16.00 uur Kazan Zuid-Korea Duitsland 2 – 0
27-06-2018 16.00 uur Jekaterinenburg Mexico Zweden 0 – 3

 

Poule G

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
18-06-2018 17.00 uur Sotsji België Panama 3 – 0
18-06-2018 20.00 uur Volgograd Tunesië Engeland 1 – 2
23-06-2018 14.00 uur Moskou (Spartak) België Tunesië 5 – 2
24-06-2018 14.00 uur Nizjni Novgorod Engeland Panama 6 – 1
28-06-2018 20.00 uur Kaliningrad Engeland België 0 – 1
28-06-2018 20.00 uur Saransk Panama Tunesië 1 – 2

 

Poule H

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
19-06-2018 14.00 uur Moskou (Spartak) Colombia Japan 1 – 2
19-06-2018 17.00 uur Saransk Polen Senegal 1 – 2
24-06-2018 17.00 uur Jekaterinenburg Japan Senegal 2 – 2
24-06-2018 20.00 uur Kazan Polen Colombia 0 – 3
28-06-2018 16.00 uur Volgograd Japan Polen 0 – 1
28-06-2018 16.00 uur Samara Senegal Colombia 0 – 1

 

Achtste finales

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
30-06-2018 16.00 uur Kazan Frankrijk Argentinië 4 – 3
30-06-2018 20.00 uur Sotsji Uruguay Portugal 2 – 1
01-07-2018 16.00 uur Moskou (Loezjniki) Spanje Rusland 1 – 1 n.v.(P: 3-4)
01-07-2018 20.00 uur Nizjni Novgorod Kroatië Denemarken 1 – 1 n.v.(P: 3-2)
02-07-2018 16.00 uur Samara Brazilië Mexico 2 – 0
02-07-2018 20.00 uur Rostov a/d Don België Japan 3 – 2
03-07-2018 16.00 uur Sint-Petersburg Zweden Zwitserland 1 – 0
03-07-2018 20.00 uur Moskou (Spartak) Colombia Engeland 1 – 1 n.v.(P: 3-4)

 

Kwartfinales

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
06-07-2018 16.00 uur Nizjni Novgorod Uruguay Frankrijk 0 – 2
06-07-2018 20.00 uur Kazan Brazilië België 1 – 2
07-07-2018 16.00 uur Samara Rusland Kroatië 2 – 2 n.v. (P: 3-4)
07-07-2018 20.00 uur Sotsji Zweden Engeland 0 – 2

 

Halve finales

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
10-07-2018 20.00 uur Sint-Petersburg Frankrijk België 1 – 0
11-07-2018 20.00 uur Moskou (Loezjniki) Kroatië Engeland 2 – 1 n.v.

 

Troostfinale

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
14-07-2018 16.00 uur Sint-Petersburg België Engeland 2 – 0

 

Finale

Datum Tijd Speelstad Team 1 Team 2 Uitslag
15-07-2018 17.00 uur Moskou (Loezjniki) Frankrijk Kroatië 4 – 2

 

Foto: Pro Shots